PRACOWNIA


Pracownia, nieprzerwanie od założenia w 2012 roku przez mgr inż. architekt Emilię Bogdanowicz, rozwija się jako przyjazne miejsce pracy i współpracy z indywidualnym Inwestorem.

Obecnie skład pracowni stanowi w większości zespół mgr inż. architektów po Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

Głównym celem pracowni jest maksymalne odciążenie Inwestora w skomplikowanym procesie projektowania, a także kompleksowa realizacja budynków i wnętrz „pod klucz”.

Wieloletnia współpraca z najlepszymi i zaufanymi wykonawcami na rynku lokalnym i krajowym daje gwarancję sprawnego przebiegu realizacji inwestycji.

Oferujemy rzadko spotykaną w Polsce pełną obsługę Klienta, zarówno w zakresie projektowania budynków, jak i wnętrz. Dzięki temu wszelkie uzgodnienia odbywają się w jednym miejscu i bardzo usprawniają cały proces projektowy.

Mając pełną świadomość, że za sukcesem sprawnej realizacji i jakościowego efektu końcowego kryje się odpowiednio przygotowana dokumentacja, nasze projekty opracowywane są z niezwykłą starannością i w zakresie znacznie przewyższającym te standardowe na rynku.

EMILIA BOGDANOWICZ


Założycielka pracowni Emilia Bogdanowicz ARCHITEKT.

Kobieta wielu wcieleń, łącząca w sobie duszę inżyniera, wrażliwość artysty i zaangażowanie rzemieślnika. Pasjonatka detalu architektonicznego, współczesnych form przemysłowych i ogólnie pojętego PIĘKNA.

Zarządza działaniami pracowni. Twórczyni autorskiego, docenianego przez Klientów, warsztatu prowadzenia projektu i inwestycji, opartego o indywidualne potrzeby Inwestora i metodologię kreowania „design thinking”.

Uhonorowana wyróżnieniem rektorskim absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Od lat członkini Izby Architektów RP z uprawnieniami w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń.

Działa lokalnie jako członkini Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej w Mińsku Mazowieckim.

Ma wieloletnie doświadczenie przy sporządzaniu i realizacji wielobranżowych projektów koncepcyjnych i budowlano-wykonawczych branży architektonicznej.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach architektonicznych oraz śledzi bieżące trendy podczas krajowych i międzynarodowych targów oraz wystaw, dzięki czemu stale podwyższa swoje kwalifikacje zawodowe.

Doskonale zna i porusza się w gąszczu przepisów techniczno-budowlanych, a wsparcie kancelarii prawnych w zakresie interpretacji prawa budowlanego gwarantuje skuteczną obsługę inwestycji w zakresie formalno-prawnym.

KAROLINA FILIP


Mgr inż. architekt z analitycznym umysłem i szeroką wiedzą z zakresu historii sztuki. Absolwentka Wydziały Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. 

Wszechstronna projektantka oraz specjalistka od perfekcyjnego doboru koloru, materiałów, tkanin i światła. Z dużą wrażliwością na formy i proporcje.

Doświadczenie zdobyte zarówno w pracowniach architektonicznych, jak i w projektowaniu grafiki użytkowej.

PATRYCJA PIŁKOWSKA


Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej i stypendystka Frankfurt University of Applied Sciences we Frankfurcie nad Menem.

Koordynatorka wielu działań projektowych, realizacyjnych i promocyjnych pracowni z niezwykłymi pokładami empatii.

Prywatnie trenerka fitness i instruktorka narciarstwa.

IRYNA AZIAZOVA


Utalentowana projektantka grafiki i wnętrz z empatyczną osobowością.

Humanistka z umiejętnością harmonijnego kreowania przestrzeni oraz intuicją do świetnego doboru barw, wyposażenia i dodatków.

Doświadczenie zdobyte w jednej z lepszych ukraińskich pracowni architektury wnętrz, działającej nieprzerwanie na Ukrainie.