Co nas wyróżnia?


Jesteśmy zespołem architektów-inżynierów z pełnym wykształceniem zawodowym. To, co wyróżnia nas spośród innych ofert na rynku to możliwość wykonania projektu domu i projektu aranżacji wnętrza w jednej pracowni w ramach jednego przedsięwzięcia projektowego.  Pomagamy jednocześnie w organizacji wszelkich formalności urzędowych, a także w pełnej obsłudze inwestorskiej przy realizacji zarówno domu, jak i wnętrza „pod klucz”.

Decyzje projektowe bierzemy na siebie! Ponieważ znamy realia budowy nie tylko z perspektywy „deski kreślarskiej”, nasze projekty budowlane są opracowywane w zakresie dużo szerszym niż ten potrzebny do uzyskania pozwolenia na budowę, co znacznie ułatwia późniejszą realizację. 

Wszystko po to, aby oszczędzić Twój cenny czas!

Czy załatwiacie formalności urzędowe?


Poza wykonaniem projektu, pomagamy w organizacji wszelkich formalności urzędowych, a także w pełnej obsłudze inwestorskiej przy realizacji zarówno domu, jak i wnętrza „pod klucz”.

Czy wykonujecie adaptacje projektów gotowych?


Dbając o jakość i kompleksowość projektów oraz obsługi inwestorskiej, wykonujemy jedynie projekty indywidualne, dostosowane do konkretnych wymogów działki i potrzeb Inwestora. 

Czy prowadzicie nadzór autorski lub nadzór „pod klucz”?


Wiemy jak cenny jest Twój czas i jak przerażająca może być dla Ciebie wizja budowy czy wykończenia lokalu. W odpowiedzi na te potrzeby, posiadamy ofertę pełnego nadzoru inwestorskiego zarówno w trakcie budowy budynku, jak i nad realizacją wnętrza „pod klucz”. Jednym zdaniem: wchodzisz do gotowego posprzątanego lokalu/domu/mieszkania z kwiatami na stole, a wszelkie projekty, pozwolenia, ekipy i zakupy załatwiamy za Ciebie MY!

Nasi Klienci chwalą sobie możliwość wykonania całego procesu inwestycyjnego (projektu/formalności/realizacji) w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzają wiele cennych godzin swojego czasu. 

Ile kosztuje projekt domu?


Wykonujemy projekty indywidualne skrojone na miarę potrzeb Inwestora i wymogów wynikających z obowiązującego prawodawstwa. Projekty wyceniane są indywidualnie. Uprzejmie prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres architekt@emiliabogdanowicz.pl z podaniem miejscowości i numeru działki, na której ma powstać obiekt. Na tej podstawie odniesiemy się do Państwa zapytania.

Ile kosztuje projekt aranżacji wnętrza?


Uprzejmie prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres architekt@emiliabogdanowicz.pl ze skanem/zdjęciem rzutu mieszkania/lokalu lub podaniem ilości i powierzchni pomieszczeń. Na tej podstawie odniesiemy się do Państwa zapytania.

Czy możemy się spotkać?


Zapraszamy do pracowni na pyszną kawę i herbatę :)!

Mamy Wam wiele do powiedzenia o tym jak wygląda nasz warsztat pracy i dlaczego warto z nami współpracować. Już na pierwszym spotkaniu przekazujemy wiele cennych informacji dotyczących możliwości zabudowy działki czy realiów budżetowych. Spotkania są płatne, w przypadku podpisania umowy koszt opracowania projektu pomniejszany jest o koszt spotkania.