ZAKRES: ARCHITEKTURA + WNĘTRZA
PROJEKT/REALIZACJA: 2022/W TRAKCIE
POWIERZCHNIA: 200 m²
LOKALIZACJA: Woj. Mazowieckie

Jeśli marzysz o pięknym domu, ale budowa wydaje Ci się koszmarem? Nie martw się! My podejmiemy się wszystkich kwestii z Twojego ramienia.

Dzięki naszemu kompleksowemu podejściu do projektu i nadzoru nad każdym etapem, oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze. To zysk, którego nie przecenisz! W końcu, budowa marzeń może być prostsza, niż myślisz. Przekonaj się, że to możliwe z naszą pomocą!

W czerwcu otrzymaliśmy pozwolenie na budowę, a budowa jest już w pełnym rozkwicie. Pusta przestrzeń w lesie przemienia się w piękny komfortowy dom, który idealnie wpisuje się w otaczający teren.

Kiedy zaczynaliśmy projekt, postawiliśmy na spełnienie potrzeb naszych Klientów oraz analizę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Teraz widzimy efekty naszych wysiłków – dom odpowiada na te potrzeby przestrzennie, funkcjonalnie i materiałowo.

Dwukondygnacyjny salon, jadalnia z kuchnią otwartą na taras – to tylko niektóre z wielu przemyślanych przestrzeni we wnętrzu. Przestrzenie do pracy zdalnej, sypialnie i pomieszczenia pomocnicze zapewnią komfort i wygodę korzystania. Ale to nie koniec! Druga bryła pełni funkcję rekreacyjno-mieszkaniową. Nasi Klienci często przyjmują gości, dlatego przewidzieliśmy przestrzeń do spotkań z przytulnym wnętrzem mieszkalnym dla odwiedzających.

Projekt w zakresie dom + wnętrze to nasza flagowa propozycja. Wtedy mamy pewność, że wszelkie rozwiązania w środku i na zewnątrz będą się uzupełniać, zapewniając najwyższy standard realizacji.